Multinet Nakite Çevirme

Bilgi için arayınız : 0532 152 1987


Multinet nakite çevirme, çeşitli firmalar tarafından çalışanlara verilen Multinet kartındaki bakiyenin nakit olarak elde edilmesi işlemidir. Aktif olarak iş yaşamı içerisinde olan çalışanlar, aylık bazda ya da belli periyotlarla çalıştıkları kurumlardan gıda desteği alır. Söz konusu gıda desteği, teknolojinin gelişim göstermesiyle birlikte kartlar üzerinden kullanılabilir noktaya ulaşmıştır. Bu kapsamda birçok firma çalışanlarının gıda ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli kartlar verir. Multinet de bu kapsamda gıda ve yemek desteği amacıyla verilen kartlardan biridir. Çalışanlar arzu etmeleri durumunda Multinet nakite çevirme işlemlerini gerçekleştirerek kartlarında olan bakiyeyi nakit olarak elde edebilir. Multinet nakite çevirme işlemlerinin güvenilir biçimde tamamlanabilmesi adına doğru platformlar tercih edilmelidir. Aksi durumlarda ciddi güvenlik zafiyetleriyle karşılaşmak olasıdır.


Multinet Nakite Çevirme Nedir, Nasıl Yapılır?


Multinet nakite çevirme, Multinet kartlarına yüklenen bakiyelerin gıda harcamalarının dışında kullanımı için nakde dönüştürülmesi anlamına gelir. Oldukça basit biçimde dijital ortam üzerinden gerçekleştirilebilen bu işlemler sonucunda, Multinet sahipleri aylık bazda elde ettikleri bakiyelerini nakit olarak kullanabilir. Ayrıca Multinet dışında diğer firmalar tarafından sunulan kartların bakiyelerini de nakde dönüştürmek mümkündür. Hemen her gıda ve yemek kartı üreticisi firmanın sunmuş olduğu kartlardaki bakiyeler nakit olarak kullanıma uygun hale getirilebilir.


Multinet Nedir?

Multinet; firma, şirket, kurum ya da kuruluşların yemek ve gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışanlarına verdiği karttır. Multinet bakiyeleri ise aylık olarak çalışanın pozisyonuna göre verilen aylık harcırahlardır. Bu harcırahlar çalışanların bir aylık zaman dilim içerisinde gıda ve yemek ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Bu bağlamda Multinet nakite çevirme 2021 yöntemleriyle çalışanlar harcırahlarını nakit olarak kullanıma uygun hale getirebilir.


Çalışanlarına Multinet kartı veren firma ya da markalar bazı durumlarda daha uzun vadeli olarak bakiye yüklemeleri gerçekleştirebilir. Firmalar tarafından daha önce açıklanan periyotlarda çalışanların gıda ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla belirtilen tutar karta yüklenir. Bu tarz durumlarda da Multinet bakiyesini nakite çevirme işlemlerini kullanarak Multinet kartlarında yer alan bakiyelerin nakit olarak elde edilmesi mümkündür.

Multinet Neden Kullanılır?

Multinet nakite çevirme 2022 işlemlerinin yapılmaması halinde Multinet kartları büyük oranda sadece gıda ve temel ihtiyaçlar alanında kullanıma uygundur. Özellikle bellibaşlı ürünlerde Multinet ve benzeri her türden kartın kullanımı engellenmiştir. Bu kapsamda Multinet bakiyelerini özgürce kullanabilmek için nakde çevirmek en doğru tercih olacaktır. Aksi durumlarda Multinet kartları, sadece belli alanlarda kullanılabilir.
Multinet kartların kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle günümüzde gıda alanında faaliyet gösteren marketlerin bu tarz yemek kartlarını kullanıma açmasıyla birlikte Multinet kartları, son derece geniş yelpazeli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Buna karşın Multinet bakiyesini nakite çevirme işlemlerinin gerçekleştirilmemesi halinde salt Multinet bakiyeleri oldukça sınırlı sayıda ürünün satın alınabilmesinde kullanılır.

 • Multinet nakite çevirme 2021 işlemlerini gerçekleştirerek Multinet kartlarından elde edilen bakiyeler;
 • Gündelik yaşamın her alanında
 • Marketlerde ve alışveriş merkezlerinde
 • Sigara ve alkol gibi Multinet kartla alınamayan ürünlerde
 • Eğlence ve aktivite alanlarında
 • Ev ve dekorasyon alışverişlerinde
 • Kişisel bakım ürünleri alışverişinde
 • gibi alanlarda kullanılabilir. Multinet nakite çevirme işlemlerinin gerçekleştirilmemesi halinde ise sadece belirli yemek alanları ve market alışverişinde kullanılmaktadır.


Multinet Nakite Çevirme Nedir?


Multinet paraya çevirme, çalışanların çalıştıkları kurumlardan aldıkları Multinet kartlarının içerisinde yer alan bakiyelerin kişisel hesaplarına aktarılması işlemlerine verilen isimdir. Bu işlemler sonucunda Multinet kartında yer alan bakiyeler minimal komisyon oranlarıyla Multinet kart sahiplerinin hesaplarına aktarılır. Böylelikle Multinet kart sahibi olanlar çalıştıkları kurumlar tarafından yüklenen bakiyeleri arzu ettikleri gibi kullanabilir.
Multinet kartlarında yer alan bakiyelerin gündelik yaşamın tüm alanlarında kullanılabilmesi için Multinet nakite çevirme 2021 işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Nakde çevrilmeyen Multinet bakiyeleri, sadece belli alanlarda kullanım için uygundur. Bu alanlar ise büyük oranda yemek ve temel besin ihtiyaçlarının karşılandığı marker ve restoran gibi alanlardır. Daha geniş yelpazeli kullanım için kartlardaki bakiyelerin hesaplara aktarılması önerilir.


Multinet Nakite Çevirme Nasıl Yapılır?


Multinet paraya çevirme işlemleri, son derece basit, hızlı ve güvenli biçimde tamamlanabilir. Tamamen dijital ortam üzerinden gerçekleştirilen bu işlemlerde Multinet bakiyesi anında kişisel banka hesaplarına tanımlanır. Böylelikle kısa süre içerisinde ek bir gelir elde etmek mümkün hale gelir. Ayrıca biriken bakiyelerin de söz konusu işlemlerle kolaylıkla banka hesaplarına havale edilmesi mümkündür.
Bu noktada Multinet kullanıcılarının en çok dikkat etmesi gereken durum; Multinet paraya çevirme işlemlerinde güvenilir adreslerin tercih edilmesidir. Güvenilir olmayan adreslerden gerçekleştirilen değişim işlemlerinde, Multinet kart sahiplerinin zarara uğramaları olasıdır. Güvenilir adreslerden yapılan işlemler ise gerek yasal gerekse etik anlamda herhangi bir olumsuzluk teşkil edecek durum içermez. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla yapılabilir.


Multinet Nakite Çevirme İşlemlerinin Avantajları Neler?


Multinet nakite çevirme 2021 işlemleri, Multinet kart sahiplerine son derece geniş yelpazeli avantajlar sağlar. Bu avantajların arasında en dikkat çekeni ise sahip olunan bakiyelerin arzu edildiği gibi kullanılmasıdır. Ayrıca nakde çevirme uygulamasının tercih edilmesi halinde sahip olunan bakiyelerin Multinet üyesi olan iş yerlerinde geçerli olması zorunluluğundan da tamamen kurtulmuş olunacaktır.
Multinet paraya çevirme yönteminin tercih edilmesi halinde Multinet kart sahiplerinin elde edecekleri avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:


Multinet kartlarına yüklenen tüm bakiye arzu edildiği gibi istenen her alanda kullanılabilir.
Sadece Multinet üye iş yerlerinin olduğu alanlarla sınırlı kalmak gerekmez.
Arzu edilen her sektörde her ürünün satın alınabilmesi için bakiyeler kullanılabilir.
Çevrilen bakiyeler ile birikim yapılabilir ya da tasarruf elde edilebilir.
Son derece hızlı gerçekleşen bakiye çevirme işlemleri acil nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılar.
Şirketler tarafından verilen gıda bakiyeleri en verimli şekilde kullanılabilir.
Tamamen güvenli yapılan işlemler, güvenirlik açısından herhangi bir endişe hissedilmesini gerektirmez.
Gibi birçok avantaja ev sahipliği yapan Multinet paraya çevirme sürecinin ardından tüm Multinet sahiplerinin hızla nakit ihtiyaçlarını karşılamaları mümkündür.

Merhaba ziyaretciler sizlere multinet nakite çevirme hakkında yardımcı olmakta olan temsilcilerimizden yardım alabilir mobil olarak multinet yemek kartlarını nakite çevirmiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Multinet nakite çevirme işlemleri hakkında en detaylı bilgileri sunmakta olan ekimiz ile görüşebilirsiniz.

 • Multinet karttan para çekilir mi?
 • Ticket nasıl nakite çevrilir?
 • Sodexo nakite çevrilir mi?
 • Setcard nasıl paraya çevrilir?

Tüm yemek kartları nakite çevirme imkanı olmaktadır sizler de bizimle iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz

 • Multinet nakite çevirme 2020
 • Multinet Bozdurma 2021
 • Multinet nakite çevirme 2021
 • Multinet nakit ılan
 • Multineti paraya çevirme ekşi
 • Ticket kartı nakite çevirme
 • Multinet BOZDURMA ekşi
 • Setcard nakite çevirme İstanbul

önceliğimiz istanbul ve ankara ve izmirdir sizlerde telefondan destek alabilirsiniz telefon numaralarımız 0532 152 1987 hattından ücretsiz bilgi alabilirsiniz.


Multinet Nakite Çevirme Güvenilir mi?


Multinet nakde çevirme 2021 uygulamaları hakkında en çok merak edilen konuların başında bu işlemlerin güvenilir olup olmadığı gelir. Dijital dünya üzerinden gerçekleştirilen bakiye aktarım işlemleri güvenlik ve güvenirlik açısından herhangi bir olumsuzluk teşkil etmez. Dolayısıyla Multinet kart sahiplerinin, kartlarında bakiye olmaları halinde bakiye aktarım sürecini herhangi bir endişe duymadan kolaylıkla ve güvenle tamamlamaları mümkündür.


Multinet Bakiyesini Nakite Çevirme


Multinet bakiyesini nakite çevirme uygulaması, günümüzde en yaygın olarak tercih edilen yöntemlerden biridir. Özellikle düşük maaşlarla istihdam edilen kimseler tarafından söz konusu yöntemler düzenli olarak tercih edilir. Bu uygulamalar sayesinde her ay elde edilen maaş geliri daha yüksek seviyelere çekilir. Böylelikle yaşam standardında artış yapmak ve sahip olunan bakiyeleri özgürce kullanmak imkanlı hale gelir.


Multinet Nakite Çevirme 2021


Multinet nakite çevirme 2021, herkese Multinet bakiyelerini özgürce kullanabilme fırsatı sunmaktadır. Güvenle ve güvenirlikle gerçekleştirilen birkaç adımın ardından her Multinet kat sahibinin bakiyesini banka hesaplarına aktarması mümkündür. Üstelik işlemlerde departman, iş kolu, meslek ya da benzeri statüler gözetilmez. Dolayısıyla hangi sektör olursa olsun herkes bu uygulamalardan faydalanabilir. Multinet bakiyelerini nakiye çevirme işlemlerinizi Nakite Çevirme üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Multinet Nakite Çevirme” için 196 yorum

  • Dogan Yanıtla

   Ben aylardır çevirme işlemi yaptiriyorum gerçekten güvenilir insanlar. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. İçiniz rahat bi şekilde iletişim kurabilirsiniz.

   • Şahin Karagedik Yanıtla

    Her ay düzenli işlem yapıyorum güvenilir insanlar arkadaşlar gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz gelemiyorsanız uzaktanda işlem yapılıyor işlem yapılır yapılmaz anında para hesaba düşüyor teşekkür ederim

    • Yasin Yanıtla

     İnsan ister istemez endişe duyuyor ama kesinlikle güvenebilirsiniz. Herşey online yaptım 1 dakika içinde hesabıma yattı. Tekrardan teşekkürler

     • murat

      ilk defa yapiyorum ama herhangi bir problem yasamadim, cok hizli ve kolay bir sekilde islem tamamlandi sagolsunlar

     • Engin

      Tesskürler para hesabıma 1dk icinde gecti gönül rahatlığıyla bu arkadasa guvenebilirsiniz.

     • Esra

      Güvenilir, Bir dakikada para hesabıma aktarıldı….

    • Volkan Yanıtla

     Daha önce bir çok kez dolandirilmis mağdur olmuş biri olarak son kez şansımı denemek istedim tereddüt ederek yazdım bilgilerimi aldılar.Fakat yanıldım işlem yaptırdım minimum 2 3 dakika sonra para hesabıma yattı yaklaşık 4 aydır sizlerle çalışıyorum çok memnunum İşlem yaptırmak isteyen varsa cekinmeden sorgulamadan işlem yaptirabilirler

  • Enes Yanıtla

   İlk başladığım zaman tereddüt de kaldım ancak daha sonra deneyim dedim ve 4 aydır Multi neti çeviriyorum ve para Multinet uygulamasından çıktıktan sonra 2 yada 5 dakika içerisinde hesaba yatıyor çok ilgililer ilgileri için teşekkür ederim çalışmaya devam edeceğiz

  • Emre Yanıtla

   Direk yanlarına gidip birebir çekim yaptım çok teşekkür ederim ilgi için güvenilir adres 👍

   • Şahin Karagedik Yanıtla

    Her ay düzenli işlem yapıyorum güvenilir insanlar teşekkür ediyorum

    • Şeyda Yanıtla

     Gayet güvenilir iletişimi kolay iletişime geçildiği an size yardımcı oluyolar ve çok samimiler

   • Metin toka Yanıtla

    Hemen hesabıma yolladı parayı hiç çekinmeden bozdurabilirsiniz ben her ay buradan bozduracağım.

  • Demet Yanıtla

   Teşekkür ederim işlemini hemen yaptılar ve ücreti hemen hesabıma yatırdılar

   • Samet Yanıtla

    Baştan korktum güvenemedim ama ihtiyacımda vardı sadece sıra bekledim sonrasinda sıra gelince 3 dk icerisinde nakit param ibanıma yattı gönül rahatlığı ile bozum yapabilirsiniz

 1. Yasin Yanıtla

  Güvenilir ve gayet hızlı işlem işlemlerimi hallettiniz için teşekkürler 👍

  • Gökay Yanıtla

   Daha yeni işlem yaptırdım, ticket yemek kartımı nakite çevirdim. Sağolsun lar baya ilgilendiler. Sistemleri çok iyi gitmene gerek kalmıyor, çekimi yapıp paranı anında hesabına atıyorlar

 2. Yılmaz Yanıtla

  İslemlerimi gayet hızlı ve guvenilir bir sekilde yaptm ilgileri icin teşekkür ederim

  • Okan Yanıtla

   Kesinlikle dolandırıcı değiller , güvenilir, hızlı hizmet , piyasaya göre uygun komisyon oranları

 3. Ozan Yanıtla

  Geçtiğimiz hafta itibariyle Multinet kartımdaki para için iletişime geçtim. Aynı gün içerisinde tutar nakit olarak direkt hesabıma yattı. Teşekkürler

  • Murat Yanıtla

   Güvenle işlem yapabilirsiniz. Bir arkadaş önerisiyle bozdurdum yemek kartımı sorunsuz şekilde işlem gerçekeleşti.

 4. Burak Yanıtla

  Guven sorunu yasayanlar hic cekinmesin 3 aydir calisiyoruz herhangi bir sorun yasamadik. Islemleri hizli sekilde tamamlayip odemeyi anlik gonderiyorlar.

 5. Muhammed Enis Demir Yanıtla

  İçiniz rahat şekilde kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Sorunsuz şekilde işlem yapılıyor.

  • Cebrail Yanıtla

   2 defa çevirme yaptım gercekten de guvenilir insanlar bazen yigunluktan veya musaitlikten gec cevap verebiliyorlar onlarda faxla sorun dehil guvenilir ve saglam olmalari bu tür sorunlari kapatıyor. Herkese gönül rahatlığı ile onerebilirim

 6. İrfan Melih Özçelik Yanıtla

  En başta herkes gibi çekinerek işlem yaptım ben de ama anlık geri dönüşler aldım ve sorunsuz bir şekilde işlemim kısa süre içerisinde gerçekleşti. Tekrar teşekkür ederimm… :))

  • Murat Yanıtla

   Ben sitenin yorumlarının bile sahte olduğunu düşünmüştüm ama sonra çekim yaptım hızlı ve güvenilir bir şekilde hesabıma yatırdılar parayı sağlam adamlar kesinlikle tavsiye ederim

 7. Naime Yanıtla

  Başta güvenemedim, ama herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Teşekkür ederim ilginiz için.

 8. Emre Yanıtla

  Sorunsuz bir şekilde hiç uğraşmadan istediğimi aldım, ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

 9. Zeynel Abidin Özyurt Yanıtla

  Serkan Bey’in hızlı bir şekilde işlemlerini yaptığı için teşekkür ediyorum

  • Sinan Yanıtla

   Hiçbir sıkıntı yaşamadan işlemi gerçekleştirdik yüzde yüz güven kimsenin aklı kalmamalı

 10. Onur Yanıtla

  Gayet güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeme yapıldı bundan sonra da sürekli buradan nakite çeviricem teşekkürler:)

 11. Salih Yanıtla

  Ortalama 1 dk icinde islemimi gerceklestirdiler. Güven konusundan yana hic bur süpheniz olmasın.

 12. Burak Yanıtla

  2. İşlemim , 5 dk bile sürmedi , uzaktan işlemimi hallediyorum , vereceğimiz yol parası cebimize kalıyor , teşekkürler hizmet için 1 numarasınız .

 13. Mert Yanıtla

  Gayet güvenilirler ve oldukça hızlı bir şekilde işlemimi gerçekleştirdiler. Hizmetiniz için teşekkür ederim.

 14. Fehmi Yanıtla

  Tanımadan şansımı denedim ve her türlü konuda yardımcı olundu gerçekten güveniler bir yer

 15. Yavuz Ünsal Yanıtla

  Valla istemeye istemeye olsada 500 lira bozdurdum. Hiç bi sorun yaşanmadan ödeme işlemlerini hallettiler.
  Güven sorunu yaşayan varsada kesinlikle yaşamasın adamlar başının akıyla işlerini yapıyorlar
  Sadece ücretleri biraz yüksek

 16. İlyas Yanıtla

  Mükemmel hizmet 2 dakka para hesabınızda güven konusunda hiç bir skinti yok serkan beye teşekkürler

  • Şenol Yanıtla

   Çekim yaptım ilk defa güven sıkıntısı yaşamıştım ama baktımki hiç öle değiller ulaştım ödeme yaptım ve dakika demeden ödemem gerçekleşti gerçekten teşekkür ederim

  • Firat Yanıtla

   Güvenli ve ilgili bir sistemleri var kisa bir surede param hesaptaydı. Çok tşk ederim.

  • Erdem Yanıtla

   Ben 1 senedir düzenli çekim yapıyorum hiçbir sorun yaşamadım, tavsiye ederim.

 17. Buğra Yanıtla

  Güvenilir insanlar hicbir şekilde güven problemi olmadı her zaman anında gerçekleşti işlem, teşekkür ederim.

 18. KÜBRA ÇANKAYA Yanıtla

  Sodexomu hızlı bir şekilde nakite çevirdiler 🙂
  başta kuşkuya düşsem de hızlı ve her zaman kullanabileceğim bir yol bulmuş oldum.

 19. Eren Yanıtla

  Acil nakit ihtiyacımdan dolayı tanımadan etmeden mecburen güvendim. Sodexo online kodu ilettim, işlem sonrası hızlıca hesabıma parayı aktardılar. Önümüzdeki ay görüşmek üzere.

  • Rıdvan Yanıtla

   Ben çekimimi yaptım bi problem görmedim çok şükür anında havale yaptılar ilkde korkuyordum şahsen

 20. Niyazi Yanıtla

  Bu akşam Serkan bey ile tanıştık kendisi çok hızlı şekilde nakit ihtiyacımızı çözdü çalıştığı ortağı ve kendisi gayet güvenilir iyi insanlar kendilerine yardımı için teşekkür ediyorum.

 21. Ateş Yanıtla

  Merhaba, birden fazla kez işlem yaptırdım, herhangi bir sorun yaşamadım. İlgili ve kibarlar.

 22. Mustafa Çelik Yanıtla

  Hiçbir sorun yaşamadan her ay düzenli çekim yapıyoruz. Teşekkürler

 23. Mert ŞENIRMAK Yanıtla

  Tek kelime ile yardımcı bir hizmet diyebilirim. Acil nakit ihtiyaçlarınızda kurtarıcı çözüm. Yemek kartlarını bu şekilde kullanabilmemize olanak sağladığınız için, ilginiz için çok teşekkür ediyorum.

 24. Sena Yanıtla

  Hiçbir problem yaşatmadan ilgilenip, yardımcı oldular. Kısa süre içerisinde işlemler tamamlanıp ödeme hesabınıza yapılıyor. Teşekkürler

 25. Gizem Yanıtla

  Kesinlikle ilk baslarda güvenmiyordum hiçbir siteye içimde endişeler vardı ama burayla iletişime gectim cok iyi ve cok hızlı bir şekilde işlemimi hallettiler kesinlikle tavsiye ediyorum

 26. EYÜP KIR Yanıtla

  Abilerim ablalarim kardeslerim. Daha bugun yaptim islemi. O kadar tedirgindim ki ama tak diye hallettiler. Gercekten guvenilebilir site👍

 27. Ercan Yanıtla

  Güvenilir arkadaşlar anında para 💸 hesabında sorunsuz işlem yapabilirsiniz.

  • Kerem Yanıtla

   Çok saglam firma gayet guzel ilgilendiler gönül rahatlığı ile işlem yaptırabilirsiniz aldiklari komisyonda helali hoş olsun cok teşekkürler

 28. Burak Yanıtla

  Hiçbir şekilde sorun yaşamadan yardımcı oluyorlar.İhtiyaciniz varsa gönül rahatlığıyla 5 dk nakit çevirebilirsiniz.

 29. Tuncay Gökdemir Yanıtla

  Bugün kullandım anında teslim nakit yapılıyor güvenilir arkadaşlar sıkıntı yaşama durumu yok param aninda hesabıma yattı

 30. Ali Yanıtla

  Biraz evvel çekim işlemimi gerçekleştirdim hiçbir sorun olmadı gönül rahatlığıyla çekim işleminizi yapabilirsiniz

 31. Yusuf Yanıtla

  Gerçekten de hızlı ve güvenilir oldu. Bende yorumları okuyup işlem yapmıştım. Teşekkür ediyorum.

 32. Osman yaman Yanıtla

  Hızlı ve güvenilir Ne zaman Multinet bozdurmak istesem anında yazıyorlar yardımcı oluyorlar son derece güvenilirdir kesinlikle dolandırıcılık felan yoktur 4 aydır Multinet bakiyemi bozduruyorum hemen hesabıma parayı gönderiyorlar Allah razı olsun bol bereketli kazançlar dilerim.

 33. Serdar Yanıtla

  4 gündür nakite çevirmeye çalışıyorum sözler veriliyor yok ay başından dolayı yogunuz, yok sıranız gelince ortağım sizi arayacak, yok pos cihazı arıza yapti, akşam halledemedik sabah söz yapacağım diyip insanları oyalamaktan başka birşey değil, tam 4 gündür sürdü şu basit işlemi beceremediler.

 34. AYKUT Yanıtla

  Destekleriniz için teşekkür ederim gerçekten hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemim yapıldı. Yapacak olan herkese kesinliklie tavsiye ederim.

 35. Turgay kaya Yanıtla

  Merhabalar öncelikle mesaj attım bilgilerim istendi çekim yapıldı para hesabıma geçti güven sıkıntısı hiç yok bundan sonra her ay düzenli bir şekilde çekim yaptırıcam çok teşekkür ederim . Güvenli ve gönül rahatlığıyla çekim yapabilirsiniz arkadaslar 🙏

 36. Osman Yanıtla

  Arkadaslar ben bugun islem yaptim inanin guven konusunda hic bir şupheniz olmasin gonul rahatligi ile islem yaptirabilirsiniz yapmaniz gereken sadece iletisime gecmek yardimlarindan dolayi Serkan Bey Ve Ömer Beye tesekkur ederim.

  • Osman Yanıtla

   Arkadaslar ben bugun islem yaptim inanin guven konusunda hic bir şupheniz olmasin gonul rahatligi ile islem yaptirabilirsiniz yapmaniz gereken sadece iletisime gecmek yardimlarindan dolayi Serkan Bey Ve Ömer Beye tesekkur ederim.

 37. Bayram Yanıtla

  Güven ve gönül rahatlığı ile işlem yapabilirsiniz gayet başarılı ve hızlı işlem ve hesabınıza yatırımı sağlıyorlar ben çekim yaptırdım ve memnuniyet içerisinde tekrardan teşekkürler

 38. Fatih Yanıtla

  10 numara hizmet veriyorlar gerçekten paranız saniyede hesabınızda, babanıza ne kadar güveniyorsanız bu firmaya aynı şekilde güvenin..

 39. Yasin çelik Yanıtla

  Güvenilir ve çok hızlı yarım saat içinde çekim yapıldı ve param ödendi teşekkürler

 40. ahmet Yanıtla

  2 ayda bir işlemleri ilgili kişiler ile yaparım. Sorunsuz ve kısa sürede tamamlanıyor güvenebilirsiniz.

 41. Harun Yanıtla

  Korkmanıza cekinmenize gerek yok 5 dk da işleminizi gerçekleştiriyorlar. Ekonomi böyle kotuyken sizde benim gibi ekstrra gelir olsun diye düşünüyorsanız Multinet vb kartlarınızı nakit olarak alabilirsiniz.

 42. aylin Yanıtla

  merhaba
  ben sürekli çevrim işlemi yaptırıyorum çok güvenilir tavsiye ederim

 43. Burak Altuntaş Yanıtla

  Her zaman güvebilirsiniz.Serkan abi her zaman yardımcı oluyor.Surekli çevrim yapıyorum.Magdur olmazsınız kesinlikle

 44. Ramazan Yanıtla

  Ben her ay işlem yapıyorum herhangi bi sorunla karşılaşmadım artık yabancı gibi değiliz direk ne kadar çekilecek bilgisi verip paramızı alıyoruz acaba soru işareti yok kafamızda

 45. Gökçe Yanıtla

  Guvenilir.Aylardir buraya bozduruyorum.Saniyesinde hesabima yatiyor.tesekkurler

 46. kaan Yanıtla

  işlerinde gayet iyiler kesinlikle güven sorunu yaşamadan paranızı alabiliyorsunuz. bu arada bot filanda değilim bende bu site üzerinden ulaştım kendilerine.

  • Hamza Yanıtla

   Arkadaşkar güvenilir.Odeme anında geliyor guvenebilirsiniz.%30 biraz fazla gibi sadece

 47. faruk Yanıtla

  08.08.22 tarihinde multinet çevirme işlemi yaptım saolsunlar ilgilenip yardımcı oldular hızlı bir şeklde kendilerine çok teşekkür ediyorum

 48. Emirhan şeker Yanıtla

  5 dakika sürmedi işlem yapmam çok teşekkür ederim hemem. Para hesapima geldi

 49. Fatih Yanıtla

  Gerçekten güvenilir ve sağlam insanlar başta biraz güvenmiyordum ama yerlerine gitmeden direkt hesabıma yatırdılar teşekürler 👍

  • Semih Yanıtla

   Tek geçerim sadece ay başı yoğunluk aşırı .. 2-3 güne anca size sıra geliyo 🙁

 50. Furkan Yanıtla

  Kesinlikle güvenilir karttan parayı çeker çekmez ibanıma parayı yatırdılar ön yargı yapmayın şöyle düşünün her ay 300 tl sabit komisyon almak varken neden 1000 tl dolandırıp kendilerini riske atsınlar ?

 51. ahmet Yanıtla

  Ben kac zamandir yapiyorum 3-4 kez hemde sorunsuz wpden yazmam yeterli oluyor 1-2 dk icinde bozum ve hesabima nakit geliyor. Guvenilir gozunuz kapali islem yapabilirsiniz .

 52. İrfan Yanıtla

  Çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla nakit işlemi yapabilirsiniz anında çözüm ve çok iligili

 53. Can Yanıtla

  Hiçbir şüphe olmasın içiniz de cidden sorunsuz bozdura biliyorsunuz hakkınız neyse kuruşuna kadar yatiyo Bende aldım herkese tavsiye ederim.

 54. Ümit Yanıtla

  Desteğiniz için teşekkürler. Ne zamandır nakite çeviricek bir yer arıyordum ve buldum. Tekrar teşekkürler

 55. deniz Yanıtla

  3 aydır bu adresten ticket kart nakite ceviriyorum çok güzel bir sekilde hızlı bir sekilde yardımcı oluyorlar güvenilir tavsiye ederim

 56. Alp Yanıtla

  Arkadaşlar sıkıntısız çekim yapıyorlar geçen seneden beri sıkıntı yaşamadım ben.

 57. Emrah Yanıtla

  Tşk ediyorum ilgili ve alakalı insanlar sorun yaşamadan gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz

 58. Hasan Yanıtla

  Başta her ne kadar tereddüt etsem de sonrasında iletişime geçtim ve sağ olsunlar sorunsuz bir şekilde işimi hallettiler

 59. Şafak Yanıtla

  Şüphe duymaya gerek yok kendim yaptım nakide çevrildi ve hesabıma yolladılar , sizde rahatlıkla yapabilirsiniz

 60. Nezahat Yanıtla

  Çok yardımcı oldular online olarak işlemi gerçekleştirdik güvenle tercih edebilirsiniz

 61. Hüseyin Yanıtla

  teşekkür ederim. sıralamaya göre işlemler yapılıyor çekim yapıldıktan hemen sonra para hesabıma gönderildi

 62. Emrah özdemir Yanıtla

  Güvenebilirsiniz ben kaç defa işlem yaptırdım sağ olsunlar ilgileniyorlar

 63. Okan Yanıtla

  Aslina bakilirsa cekinerek islem yaptirmistim fakat suan 4. İslemimi yaptirdim. Arkadaslad gayet ilgili ve nazikler. Gonul rahatligiyla islem yaptirabilirsiniz..

 64. Ayşe Yanıtla

  Kesinlikle güvenilir, 2 dakika içinde hesabıma yattı, gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

 65. Fatih Yanıtla

  Aklınızda soru işareti kalmasın. Defalarca sorunsuz işlem yaptırdım. Dolandırıcı olsalar sadece 1 kez dolandırılırsınız. Güvenle işlem yapabilirsiniz.

 66. Şenol kurt Yanıtla

  Güvenilir ve temiz sağlam insanlar anında işlem yapıp yardımcı oldular sagolsunlar

 67. Omer Yanıtla

  1200 TL bozdurdum. 2 3 dk içinde işlem gerceklesti ve ödemeyi gönderdiler. Teşekkür ederim.

 68. İbrahim Kayacan Yanıtla

  Gerçekten ilk başta tedirgin olmuştum fakat hic düşündüğüm gibi olmadı %100 güvenilir arkadaşlar iciniz rahat olsun her ay düzenli olarak çekim yapiyoruz teşekkürler

 69. Bahacan Yanıtla

  İşlem biter bitmez para hesabıma geldi çok şaşırdım gerçekten güvenilir adres

 70. Ünal yılmaz Yanıtla

  Güvenilir bi site gözünüz arkada kalmasın teşekkür ediyorum ilginizden 👏👏👏

  • CAN Yanıtla

   Gayet güvenli ve hızlı.
   Karşınızdaki kişi ile iletişimdesiniz ve daha önemlisi teyit alınarak işlem yapılıyor.
   İlk kullanışımdı bundan sonra da kullanır ve insanlara tavsiye ederim.

 71. Burak fırat Yanıtla

  Güvenebiliceginiz insanlar kesinlikle ilk baş fake yorumlar gibi geliyor ama kesinlikle dogru ayda 4 5 kez bozuö yapıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım kendilerine çok teşekkür ederim.

 72. Mahir Yanıtla

  Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum güvenirli site içiniz rahat olsun kaç aydır bozduruyorum Para Hesaba hemen yatıyor

 73. Murat Yanıtla

  Nakite çevirme işlemi hızlı ve güvenli oldu çekinmeden nakite çevirme işleminizi burdan yapabilirsiniz.

 74. Gökmen Yanıtla

  Valla yıllardır. Arkadaşlarla çalisiyorum cok güvenilir. İnsanlar. Çokta memnunum Başarilarinin devamını diliyorum kendilerine.

 75. Mustafa Yanıtla

  Multinetten para çekildi 1 dk icinde tutar hesaba gönderildi. Güven konusunda tereddüt etmeyin derim

 76. Can Razbonyalı Yanıtla

  Hızlı, güvenli daha önemlisi yapılacak işlemlerden önce haber verilip teyit alınıyor.

  • Veli Yanıtla

   Güven sorunu olan arkadaşlar,
   1000 lira 2000 lira kimseyi fakir etmez zengin de etmez. Deneyin ve cebiniz para görsüb 🙂 Güvenilir insanlar…

 77. Bünyamin Yanıtla

  Helal olsun benden yana dürüst sağlam adam tereddütle başladım yanıldığımı anladım

 78. Musa Yanıtla

  İlk zaman insan terettud ediyor soylenen tutar hesabima gelmez mi diye bende tedirgin olarak basvurdum bu 3. Kez cevirişim hicbir sorun yasamadim gonul rahatligi ile dusunebilirsiniz

 79. Yasin Yanıtla

  Aylardır nakit çevirme işlemi yapıyorum. Anlık 5 dk sürmüyor işlemler

 80. Mehmet Korkmaz Yanıtla

  Gayet güvenilir insanlar anında yapıldı işlemlerim param da geldi hesabıma teşekkürler

 81. Anıl şahin Yanıtla

  Cok ılgılı ve hızlı bır sekılde ıslemı gerceklestırdık teşekkürler

 82. Burak Yanıtla

  Super hizmet, güvenilir, çok teşekkür ederim ilgi alakanızdan dolayı, saygılarımla

 83. Ramazan Yanıtla

  Kesinlikle güvenilir ve hızlı işlem yapıyorlar paran hemen hesaba yatıyor teşekkür ediyorum

 84. Cihan Yanıtla

  Güvenilir ,
  Geri dönüşleri bazen 2 günü bulsada şimdiye kadar herangi bir sorun yaşamadım

 85. Murat Şişe Yanıtla

  Merhaba nakite dönüştürme işlemleri için yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir