Yemek Kartı Nakite çevirme

Türkiyenin en uygun komisyonları ile tüm yemek kartlarınızı anında nakite çevirme işlemleri uygulanmaktadır sizlerde hangi kartı kulanıyorsanız kullanın biz fark etmeksiniz yemek kartınızdaki bakiyelerı hemen nakite çevirme işlemı uyguluyoruz.

Multinet Yemek kartı Nakite Çevirme

Türkiyenin en uygun komisyonlarını uyguluyoruz sizlere anında yemek kartı bakiyesini mobil olarak bozuyoruz ve size paranızı eft veya havale ile gönderiyoruz sizlerde nakite çevirme işlemleri yapıyoruz.

Sodexo Yemek Kartı Nakite Çevirme

Hesabınızdakı yemek bonus limitiniz nekadar olursa olsun biz anında hemen aramanız sırasında bozma işlemlerine başlıyoruz ve uygun komisyonlar ile paranızı hesabınıza atmaktayız banka fark etmez siz yeterki sodexo kartınızdaki bakiyeleri nakite çevirmek istiyorum diyin muşteri hizmetlerimiz sizinle işlem yapmaya hazırlardır.

Setcard Yemek Kartı Nakite Çevirme

Bakiyenizdeki limit nekadar olursa olsun bozma işlemlerini telefon aracılığı da yapabilirsiniz bizleri aradığınız da setcard nakite çevirme işlemi hakkında bilgi almak istiyorum demeniz muşteri temsilcimiz size bozum hakkında bilgi aktaracaktır.

Ticket Yemek Kartı Nekite Çevirme

Sevgili kart sahipleri dilerseniz hesabınızdaki ticket bakiyenizi hemen bozma yapabilirsiniz telefon ile bizleri arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz telefon numaramız 0532 152 1987

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir